Prodej nemovitosti

JAK PRODEJ PROBÍHÁ A CO PRO VÁS ZAJISTÍM?

Začneme první úvodní schůzkou, kde se společně pobavíme o Vašich potřebách a nastavíme si časovou osu, abyste měli představu o tom, jak bude prodej probíhat.

V první řadě pak vypracuji srovnávací tržní analýzu a nastavíme cenu nemovitosti. Dále navrhnu strategii prodeje a až si vše odsouhlasíme, začnu s přípravou prezentace Vaší nemovitosti. Vše na čem se domluvíme si pak podepíšeme a jdeme na to! 

Vrhneme se na Home Staging – celou nemovitost připravím, nachystám a nechám profesionálně nafotit. S fotografem uděláme společně i video prohlídku a nedílnou součástí inzerátu je i půdorys.

Dále jsem schopna zajistit 3D scan nemovitosti či vizualizaci a následuje prezentace v médiích.

S možnými zájemci budu komunikovat já, takže Vy se můžete věnovat své práci, rodině a koníčkům.

Jakmile se objeví zájemce, který chce nemovitost koupit, začnu jednat s právním oddělením. Připravíme veškeré dokumenty potřebné pro uzavření obchodu, včetně podkladů pro banku v případě, že kupující bude na nemovitost čerpat hypotéku či jiný úvěr.

Jakmile bude katastrálním úřadem nemovitost přepsána na nového vlastníka, připravím Vám formuláře potřebné k předání – předávací protokol, přepisy energií a společně předáme novému majiteli klíče od jeho nového domova.

Dále pro Vás zajistím:

  • Zajištění převodu energií a služeb na nového majitele
  • Daňové poradenství (daň z příjmu, daň z nabytí nemovitosti)
  • Vypracování průkazu PENB (průkaz energetické náročnosti budovy)
  • Doprovodné služby: pojištění, stěhování, malování, vyklízení apod.

PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE A VIDEO PROHLÍDKY

Profesionální fotografie a video prohlídka je při prodeji nemovitosti jeden z nejdůležitějších kroků. Je důležité zaujmout kupce na první dojem, protože pokud ho nemovitost neosloví, nemusí se k ní už vrátit a Vy přicházíte o potencionálního kupce.

Já spolupracuji se špičkovými fotografy pro zajištění toho nejefektivnějšího výsledku.

Pavel Kincl

Milan Hruška

Užitek pro Vás:

– větší zájem klientů o prohlídku bytu – Váš byt bude v inzerci vynikat

– můžete získat vyšší kupní ceny až o 10%

– dokonale připraveným bytem na prohlídku snížíte tendenci kupujících smlouvat o ceně bytu

Vizualizace, půdorys a 3D scan nemovitosti

Nedílnou součástí kvalitního inzerátu je také půdorys či vizualizace, a to z důvodu, že některé nemovitosti mají zcela specifický charakter členění vnitřních prostorů, což může být bez půdorysu pro klienty matoucí.

Vizualizace pak slouží pro lepší představu klientů o budoucím stavu nemovitosti. Využívá se zejména v případech, kdy je nemovitost v rekonstrukci nebo výstavbě a my chceme klientovi dát jasnou představu o tom, jak bude nemovitost po dokončení vypadat.

Máte zájem o bližší informace

Chcete prodat nemovitost?