o mně

Poznejte mě blíže

Dovolte mi, abych představila naši společnost, pro kterou pracuji. Řetězec CENTURY 21 vznikl v roce 1971 v USA a v realitním světě se stal mimořádně úspěšnou a dlouhodobě respektovanou značkou.

CENTURY 21 BONUS BRNO poskytuje svým klientům odbornou a kvalitní péči nejen v oblastech prodeje či pronájmu bytů, rodinných domů, komerčních prostor a pozemků, ale i v otázkách právních, hypotečních či v problematice dražeb a exekucí. Společnost se zaměřuje také na prodej novostaveb – v tomto směru jsme TOP realitní kanceláří, která si u brněnských developerů získala významné postavení, stejně jako u zahraničních investorů, kterým nabízí kompletní služby spojené s investičním vlastnictvím nemovitostí.

V roce 2017 a 2019 jsme získali 1. místo mezi všemi kancelářemi CENTURY 21 v ČR. V rámci Brna, ale i celé ČR patříme mezi největší realitní kanceláře. Vážíme si všech našich klientů, kteří nám důvěřovali a svěřili prodej své nemovitosti právě nám. Bez nich bychom tak skvělých výsledků nedosáhli. 

A teď něco málo o mně… mé jméno je Tereza Zavadilová, vystudovala jsem zdravotní školu a naplno jsem se obchodování začala věnovat ihned po ukončení studia.

Mezi mé koníčky patří především cestování, design bytových prostor, běhání, malování, kultura a má práce.

Jsem empatická, loajální, spolehlivá, a to očekávám i od svých klientů. Mým cílem je Vaše spokojenost a zajištění maximálního komfortu a bezpečí v průběhu celého realitního procesu.

Dokážu svým klientům poskytnout profesionální, ale i přátelskou pomoc.

„Design není to, jak věci vypadají. Design je to, jak fungují.“

Jsem tu pro Vás – jsem Vaše realitní makléřka

Sledujte mě na sociálních sítích jako je Instagram a Facebook.