KOUPĚ NEMOVITOSTI

NAJDEME PRO VÁS NOVÝ DOMOV

Poptávkový systém

Raději trávíte svůj volný čas s rodinou nebo odpočinkem? Na základě Vašich požadavků a specifikací budu sledovat aktuální nabídky na trhu s nemovitostmi, které Vám následně budu posílat do e-mailu. Po seznámení se s nabídkou vždy projednáme další kroky. Případně upravíme Vaše požadavky tak, abych pro Vás vybíral jen skutečně vhodné nabídky. Dále pro Vás vyjednám termíny prohlídek a zajistím veškerou komunikaci s prodávajícími.

Financování

Slyšeli jste už o úvěru v předstihu? Pokud plánujete koupit vysněný byt nebo dům, nejlepší začátek tohoto procesu je u hypotečního specialisty, který Vám připraví úvěr ještě předtím, než si vyberete nemovitost. Zkrátíte tím celý proces koupi, a navíc budete mít jistotu, že vybranou nemovitost zafinancujete.

Příprava peněz na koupi nemovitosti

Hypoteční specialista Jan Hökl Vám nejenom zařídí nejlepší sazbu na trhu, ale navíc Vám vyřeší financování přesně na míru, rychle a bez nutnosti zřizovat další produkty, které jenom zatěžují Váš rodinný rozpočet. Zajistí i úvěr na koupi družstevního bytu.

  • 1 – 3 den Výběr řešení – Volba vhodné instituce, vyřešení individuálních požadavků
  • 5 – 20 den Schválení – Odhad nemovitosti, doložení příjmu, příprava smluv
  • 28 – 30 den Čerpání – Podpis úvěrové dokumentace, uvolnění peněz

Ještě nemáte vybranou nemovitost?

  • Když konečně najdete bydlení svých snů, je potřeba mít peníze opravdu rychle k dispozici, aby Vám ho někdo „nevyfoukl“. Proto těm, kteří chtějí bydlet, ale zatím nevědí kde, doporučuji pohotovostní formu úvěru, se kterou můžete svou vysněnou nemovitost vybírat až jeden rok. V případě koupě bytu či domu jste tak pro prodávajícího partnerem s již zajištěným financováním.
  • Při pohotovostním úvěru garantují stávající sazbu na 1 rok dopředu – tzn. zůstane Vám zachována úroková sazba, i když se úroková sazba během roku zvýší. Pokud se sníží, sníží se i vaše úroková sazba.
  • Výhodou Pohotovostního úvěru je, že Vám neuteče nemovitost. Majitel může upřednostňovat klienty, kteří už mají vše předjednáno. Úvěr se sjednává na rok s možností prodloužení.

Ing. Jan Hökl

hypotéční specialista

+420 728 377 167

jan.hokl@bidli.cz

„To, že Vám již někdo dal nabídku, neznamená, že je to ta nejlepší nabídka na trhu.“

Přijďte si to ověřit k hypotéčnímu specialistovi, který se stal v roce 2020 již pošesté nejlepším mimopražským hypotečním poradcem.

Napište mi co hledáte a já Vám najdu Váš nový domov!