REFERENCE

Přečtěte si vybrané reference od mých spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsem poskytla moje služby.

Za svůj život jsem provedl mnoho nákupů a prodejů nemovitostí přes realitní společnosti, ale s takovým přístupem, jako tentokrát jsem spokojený ještě nikdy nebyl. Musím vyzdvihnout přístup Terezy Zavadilovové – CENTURY21, která je na velmi profesionální úrovni, stále vstřícná a ochotná s příjemným vystupováním jednat ve prospěch prodávajících i kupujících a není to jen honba za finanční odměnou, jak to bývá u většiny realitních společností. Můžu jen vřele doporučit.
 

Vladimír Koudela, prodávající

S realitní kanceláři Century 21 a konkrétně s paní Zavadilovou byla skvělá spolupráce. Vždy mě se vším vyšla vstříc a to i v době koronaviru, se nebála osobních schůzek, vždy ochotně poradila, pomohla a vždy dodržela co slíbila. Zvlášť si pak cením lidského osobního přístupu, z kterého jsem byl velmi příjemně překvapen. Paní Zavadilovou tedy mohu všem bez okolků doporučit. 

Lukáš Novotný, kupující

S prací realitní kanceláře jsem byla velmi spokojená. Slečna Tereza Zavadilová je nejen velice profesionální, ale navíc moc milá, příjemná a ochotná, takže jsme vždycky vše vyřešily rychle a k mé naprosté spokojenosti. Přeji vám víc takových zaměstnanců 🙂

Ing. Irena Kozlová, pronajímatelka

Se slečnou Zavadilovou jsme byli naprosto spokojeni. Na schůzky chodila vždy pečlivě připravená a poskytla o nemovitosti veškeré informace, které jsme požadovali. Můžeme jen doporučit její velice profesionální přístup a velice příjemné vystupování.

Miriama Kotianová, kupující

Děkujeme Tereze Zavadilové za velmi profesionální zajištění realitních služeb a také za milý a lidský přístup k zákazníkovi. Byli jsme velice spokojení. Děkujeme!

Gabriela Bečvová, nájemce

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat Vaší realitní makléřce, slečně Zavadilové. Děkuji za její profesionální jednání. Pomohla mi najít perfektní podnájemníky, uzavřít smlouvu ku spokojenosti jak nájemníků, tak i mé. Za to jí všichni moc děkujeme. Po této zkušenosti jsem na ni dal kontakt mým známým, kteří chtěli též nechat pronajmout byt v Kohoutovicích. Opět se ukázal její profesionální přístup ke klientům a velice seriozní jednání. Vše perfektně vybavila, dotáhla do zdárného konce ku spokojenosti všech. Slečno Zavadilová, moc děkuji za nás i za naše známé a v dnešní nelehké době Vám přejeme hlavně hodně zdravíčka a ať se Vám daří.

Miroslav Prokeš a manželé Sedlákovi, pronajímatelé

Moc rád bych tímto poděkoval slečně Zavadilové. Hledal jsem byt, podnájem a musím říct že slečna Zavadilová byla velice milá, profesionální, komunikativní, ochotná a opravdu bylo cítit že ji práce skutečně baví. S čímkoliv jsem se na ní obrátil ochotně vysvětlila poradila ke spokojenosti mé i majitelů bytu. Musím říct že kdyby takto profesionálně a s takovým zapálením pracoval každý bylo by na tom světě opravdu blaze. Navíc velice mě potěšilo že i pár měsíců po uzavření smlouvy se ozvala jak se mi daří a jak se mi tu líbí tohle opravdu oceňuji jde vidět že jí na klientech skutečně záleží. Opravdu má mé uznání a mohl bych ji jen a jen doporučit. Zároveň bych jí tímto rád popřál co nejvíce spokojených klientů a ať ji nadále práce baví tak jako do teď byla radost s vámi spolupracovat. Ještě jednou Vám slečno Zavadilová děkuji za vše pomohla jste mi a já už nějakou dobu spokojeně bydlím. Byl jsem opravdu překvapený jak milá a ochotná jste. Takže ještě jednou děkuji za všechno tohle se jenom tak nevidí! Jste opravdu člověk na správném místě. 

Tomáš Novotný, nájemce

Nejlepší zkušenost se slečnou Zavadilovou. Milá, chytrá, usměvavá, vstřícná a ochotná vše vyřídit ke spokojenosti mé i majitelů. Vystřídal jsem několik realitních kanceláří a nikde se o klienta nestarali tak jako Century 21.

Tomáš Urbánek, nájemce

Se slečnou Zavadilovou jsme byli naprosto spokojeni. Na schůzky chodila vždy pečlivě připravená a poskytla o nemovitosti veškeré informace, které jsme požadovali. Můžeme jen doporučit její velice profesionální přístup a velice příjemné vystupování.

Markéta Ryšavá, nájemce

Tuto realitní kancelář mohu jen doporučit, zvláště pak oceňuji vřelý a profesionální přístup paní Zavadilové. Vše proběhlo rychle a bez komplikací.

David Bednář, kupující

Šikovná realitní makléřka slečna Zavadilová.

Rudolf Loucký, odhad ceny nemovitosti

 

Profesionální přístup sl. Zavadilové. Děkuji.

Pavel Jež, prodávající