PRODEJ BYTU 2+KK S LUXUSNÍ TERASOU

ulice U Leskavy, Brno Starý Lískovec

Hledáte ke koupi byt o menší dispozici, ale nechcete se spokojit se standardem? Rádi byste získali benefity, které s sebou nese bydlení v domě s pozemkem, ale nechcete se starat o zahradu a dům? Pak jste možná právě teď našli tu pomyslnou jehlu v kupce sena. S radostí Vám můžeme nabídnout prodej bytu 2+KK, který doplňuje skvělá padesátimetrová terasa. A to vše je umístěno v posledním patře cihlového bytového domu s výtahem, který byl dokončen v roce 2010, díky čemuž splňuje všechny současné standardy.

Samotný bytový dům stojí na ulici U Leskavy v městské části Brno-Starý Lískovec. Byt samotný nabízí plochu 45 m2 a dále k němu patří terasa s výměrou 50 m2 a uzamykatelná zděná sklepní kóje s plochou 2 m2, která je situována v přízemí domu. Byt je umístěn v pátém nadzemím podlaží z celkem pěti nadzemních podlaží domu s výtahem. Dům jako celek má nově nainstalovaný kamerový systém, bezpečnostní vstupní dveře a vstup na čip. Bytový dům má konstrukci ze železobetonu, cihly a dalších kombinací. V domě je celkem 36 jednotek

Dispozice bytu se skládá ze vstupního prostoru, který je vybaven vestavnou šatní skříní na míru, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, odkud vede vstup na terasu, ložnice a koupelny s toaletou. Kuchyňský kout je vybaven všemi základními spotřebiči a nechybí ani myčka. Šikovně řešen barový pult navíc citlivě odděluje kuchyňskou část od obývací.

0 m2
Užitná plocha bytu
0 m2
Plocha terasy
0 m2
Plocha sklepa

Koupelna je zařízena sprchovým koutem a zbývá zde dostatek místa také pro pračku a sušičku. 

Hlavní devízou bytu je bezesporu terasa s elektrickou markýzou a orientace na jih. Sluníčko si zde užijete opravdu po celý den. A až Vás všechno to slunění přestane bavit, postará se o Váš komfort klimatizace, kterou majitelé dodělali v roce 2019.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA BYTU

MĚSÍČNÍ NÁKLADY SPOJENÉ S BYTEM

TOPENÍ A OHŘEV TUV

2.140,- Kč

VODA A OSTATNÍ SLUŽBY

700,- Kč

ELEKTŘINA

2.520,- Kč

FOND OPRAV

460,- Kč

Na podlahách je položena vinylová podlaha a keramická dlažba. Ve vyšším standardu jsou interiérové dveře a obložky. O topení a ohřev vody se stará domovní kotelna. Společenství vlastníků jednotek hospodaří v kladné bilanci a v tuhle chvíli shromažďuje prostředky na případné budoucí modernizace a údržbu domu. Měsíční náklady spojené s bytem činí celkem 5.820,- Kč.

3D PŮDORYS BYTU

LOKALITA

Okolní zástavbu tvoří převážně vícepodlažní cihlové bytové domy vystavěné v podobném období a řadové rodinné domy.

Větší obchod s potravinami se nachází 700 metrů od domu. V docházkové vzdálenosti je také další občanská vybavenost, jako Základní a mateřská škola, lékárna, restaurace a další služby.

DOKUMENTACE K NEMOVITOSTI

CELKOVÉ NÁKLADY NA POŘÍZENÍ NEMOVITOSTI

0
CENA ZA NEMOVITOST
0
PROVIZE
0
CELKOVÁ INVESTICE

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, zavolejte mi na telefonní číslo 775 674 642 nebo mi napište na email tereza.zavadilova@century21.cz a já Vás tímto jedinečným bytem ráda provedu. Budu se těšit.