RODINNÝ DVOUGENERAČNÍ DŮM S MOŽNOSTÍ ROZDĚLENÍ NA DVĚ BYTOVÉ JEDNOTKY

Cihlový, řadový, patrový dům

Dispozice 1.NP 4+1, 142 m2

Dispozice 2.NP 3+kk, 98 m2

Hartvíkovice, okres Třebíč

0 m2
Užitná plocha domu
0 m2
Plocha balkonů
0 m2
Plocha zahrady
0 m2
Plocha předzahrádky

1.NP

Hledáte prostorný rodinný dům v klidném prostředí v blízkosti přírody s velkou zahradou? Tak tato nabídka je přímo pro Vás!

V malebném prostředí obce Hartvíkovice nedaleko Dalešické přehrady nabízíme ke koupi dvougenerační rodinný dům nacházející se cca 9 km od Náměště nad Oslavou. Dům byl postaven přibližně v roce 1984 a má napojení na veškeré inženýrské sítě.

Voda v domě je obecní, ale na pozemku se nachází i dvě studny, které se využívají na zalévání zahrady. Dům se vytápí pomocí ústředního topení s kotlem na tuhá paliva a velkou výhodou je i možnost vytápění kotlem na plyn, který je v domě také. Odpady jsou napojeny na místní čističku. Ohřev vody v domě zajišťují dva elektrické bojlery – pro obě patra samostatné. Elektřina v domě je převážně v hliníku – pouze ve spodním patře v kuchyni, koupelně a wc je elektřina v mědi.

Podlahy jsou kombinace parket, PVC, linolea a dlažby, okna – původní dřevěná a někde jsou již vyměněná za plastová. Pro domácí pohodu nechybí ani připojení k internetu či anténa na televizi.

VYTÁPĚNÍ 

Ústřední topení pomocí kotle na tuhá paliva, + i plynový kotel

OHŘEV VODY

Dva elektrické bojlery – pro každé patro samostatný

ELEKTŘINA

Převážně v hliníku, částečně v mědi

KANALIZACE

Dům je napojen na místní čističku

2. NP

PŮDORYSY

PODLAHY

Kombinace linoleum, parkety, PVC a dlažba

OKNA

Místy původní dřevěná + novější plastová

GARÁŽ

Prostor na dvě auta, dílna + montážní jáma

ZAHRADA a okolí

V domě se nachází také garáž pro dvě auta a najdete zde i montážní jámu pro opravu aut. Parkovat se dá samozřejmě ale i před domem. Nechybí ani prostorná dílna, technická místnost či prostorný sklep.

Mimo prostornou zahradu najdete v blízkosti les či Dalešickou přehradu, kde je i autokemp či lodní doprava, kde si můžete užít skvělou plavbu na lodi či jen tak odpočívat u vody.

Lokalita je velice klidná a zároveň se základní občanskou vybaveností, a to třeba MŠ, ZŠ, smíšené zboží, restauraci nebo autobusovou zastávku, ze které jede přímý autobus do Náměště nad Oslavou.

OŘEŠÁK

BAZÉN

ROZLOHA 744 m2

DOKUMENTACE K NEMOVITOSTI

CELKOVÉ NÁKLADY NA POŘÍZENÍ NEMOVITOSTI

0
CENA ZA NEMOVITOST
0
PROVIZE
0
CELKOVÁ INVESTICE

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, zavolejte mi na telefonní číslo 775 674 642 nebo mi napište na email tereza.zavadilova@century21.cz a já Vás tímto jedinečným domem ráda provedu. Budu se těšit.