RODINNÝ DŮM V HRUBÉM STAVU S MOŽNOSTÍ ROZDĚLENÍ NA 3 BYTOVÉ JEDNOTKY

Nabízíme k prodeji hrubou stavbu rodinného domu na ulici Nopova v Židenicích v Brně. Dům prochází aktuálně kompletní rekonstrukcí, a díky tomu je zde několik variant, jak využít potenciál tohoto domu. Tato nemovitost může splnit Váš sen o prostorném rodinném bydlení, ale stejně tak může být skvělou investiční příležitostí.

Aktuální dispozice domu 4+1 a k tomu celý půdní prostor 

Možnost rozdělit na 3 bytové jednotky

Možnost komerčního prostoru a mezonetového bytu

Za domem se nachází příjemný dvorek cca 30 m2

0 m2
Užitná plocha domu
0 m2
Plocha balkonu
0 m2
Plocha zahrady
0 m2
Plocha sklepa

Dům je cihlový a má aktuálně roztažené nové rozvody elektřiny, voda a odpady jsou vytaženy do druhého patra. Střecha je nová, krovy zůstaly původní. Okna, fasáda, podlahy, stropy, topení a další detaily nejsou hotové. Dům je také napojen na všechny inženýrské sítě.

1.NP

Plocha spodního patra je 57,7 m2 + sklep 11 m2 + dvorek cca 30 m2

Spodní patro může být využito jako byt o dispozici 1+1, 2+1 nebo jako komerční prostor například pro lékaře, advokáta, zubaře či cokoli co vás napadne. Navíc k tomuto patru náleží vstup přímo na dvorek za domem. Tedy pokud prostor využijete pro bytovou jednotku, její přidaná hodnota bude díky této skvělé soukromé zahrádce. A k tomu všemu ještě sklep o ploše 11 m2.

2. NP

Plocha druhého patra je 51 m2 + sklep 10,5 m2

Při využití druhého patra jako bytovou jednotku by byla plocha bytu 44 m2 – protože v pokoji, který je v půdorysu uveden jako kuchyň, by byli vybudovány schody do půdního bytu. V tomto patře by tedy mohla být bytová jednotka 1+1 o ploše 44 m2 + sklep 10.5 m2 nebo propojit druhé patro s půdou a vytvořit tak mezonetový byt. V tom případě bychom zachovali metry a schody by se mohli vybudovat kdekoli jinde. Půdorys je u tohoto patra spíše pro představu – v pokoji se aktuálně nenachází zobrazená příčka ani zdi pro koupelnu a WC či schody viz. fotografie.

3. NP - PŮDA

Plocha třetího patra neboli půdy je 46,8 m2 + balkon 12,5 m2 + sklep 12,8 m2

Při využití půdy jako byt, by byl vstup z aktuálního venkovního balkonu a část balkonu by se mohla zachovat. Nebo je možnost vybudovat kompletně nové venkovní schody a tím získat větší užitnou plochu v bytech. Územní plán nám totiž říká, že stávající stavby se mohou zvětšit až o 50 % aktuální zástavby. 

Lokalita, ve které se dům nachází je velice klidná, je zde skvělá dostupnost na MHD asi 3 min chůze, parkování je možné před domem na ulici. V blízkosti se také nachází dvě dětské hřiště, Skate park, Zdravotní středisko Viniční a nedaleko i třeba obchod Lidl.

DOKUMENTACE K NEMOVITOSTI

CELKOVÉ NÁKLADY NA POŘÍZENÍ NEMOVITOSTI

0
CENA ZA NEMOVITOST
0
PROVIZE
0
CELKOVÁ INVESTICE

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, zavolejte mi na telefonní číslo 775 674 642 nebo mi napište na email tereza.zavadilova@century21.cz a já Vás na domě ráda provedu. Budu se těšit.