BYT 4+1 S BALKONEM V PANELOVÉM DOMĚ

Hledáte prostorné rodinné bydlení v blízkosti centra, ale zároveň chcete mít okolo přírodu a klid?

Tento skvělý prostorný byt v Bohunicích může být právě to pravé. Výhodou tohoto bytu je právě to, že si jej můžete zrekonstruovat k obrazu svému. Zároveň se do něj můžete ihned nastěhovat a rekonstrukci řešit postupně.

Dispozice bytu 4+1 90,5 m2

1.NP / 8.NP v revitalizovaném panelovém domě

Centrální vytápění a ohřev vody

Lokalita Bohunice ulice Moldavská

0 m2
Užitná plocha bytu
0 m2
Plocha balkonu
0 m2
Plocha sklepu

Z obývacího pokoje se dostane do ložnice a na balkon. Balkon má krásný příjemný výhled do zeleně mezi stromy. Obývací pokoj, ložnice a kuchyň jsou orientované na západ a pokoje na jihovýchod.

Okna plastová

Podlaha PVC a parkety

Netbox optická síť a UPC

Při vstupu do bytu najdete prostornou předsíň, ze které se dostane téměř do všech místností. V bytě najdete také spoustu úložného prostoru – například komory v předsíni by se daly skvěle využít pro společnou šatnu či spižírnu.

3 NEPRŮCHOZÍ POKOJE

Původní umakartové jádro lze zvětšit o prostor vedle, který je aktuálně využitý jako komora. Získáte tak prostornou koupelnu, kde si budete moci umístit třeba i sušičku na prádlo. Vanu můžete vyměnit na sprchový kout nebo si díky prostoru zřídit obojí.

Parkovat je možné na prostorném parkovišti přímo před domem. V docházkové blízkosti domu najdete zastávku MHD, mateřskou a základní školu, dětské hřiště, areál, kde najdete obchod Albert, lékárnu, bezobalový obchod, tabák, květinářství apod.

Dále se v blízkosti nachází i obchod BILLA, kadeřnictví, lékař či kosmetika. Při použití auta či MHD máte na dosah obchodní dům Campus Square, fakultní nemocnice, obchod Kaufland nebo skvělé restaurace jako Grill&Beer Vulcano, Potrefená husa nebo La Patas.

PŮDORYS A METRY ČTVEREČNÍ

0 m2
Předsíň
0 m2
Kuchyň
0 m2
Obyvák
0 m2
Komory
0 m2
Ložnice
0 m2
Pokoj
0 m2
Pokoj
0 m2
Koupelna
0 m2
WC

Celková plocha bytu je 82 m2 + balkon 6 m2 + sklep 2,5 m2 = 90,5 m2 komplet

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

0
Vodné a stočné
0
Teplo a ohřev TUV
0
Fond oprav
0
Ostatní náklady

Celkem 5.300,- Kč + elektřina a plyn

Do roku 2029 se na SVJ splácí úvěr na revitalizaci domu, která proběhla v předešlých letech.

DOKUMENTACE K NEMOVITOSTI

CELKOVÉ NÁKLADY NA POŘÍZENÍ NEMOVITOSTI

0
CENA ZA NEMOVITOST
0
PROVIZE
0
CELKOVÁ INVESTICE

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, zavolejte mi na telefonní číslo 775 674 642 nebo mi napište na email tereza.zavadilova@century21.cz a já Vás na bytě ráda provedu. Budu se těšit.

PODÍVEJTE SE NA VŠECHNY FOTOGRAFIE